O našej firme

Spoločnosť AXA bakery systém, spol. s. r. o., Žilina bola založená v roku 2000 a zaoberá sa kompletnými dodávkami pecí, automatických liniek, strojov a zariadení pre pekárne a cukrárne, vrátane poradenstva, projektovania a vlastnej výroby. O kvalite vyrábanej a dodávanej technológie svedčia stovky spokojných zákazníkov na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku, Ukrajine, Bielorusku, Austrálii a USA.

Spoločnosť AXA bakery systém s.r.o. úspešne vyrába vlastné pekárenské pece a stroje vlastnej konštrukcie. Prevažná časť výroby sa orientuje na výrobu pekárenských pecí etážových, vozíkových a priebežných od 6 do 50 m2 pečnej plochy na pečenie všetkých druhov chleba a pečiva. Pece pracujú na dlhoročne osvedčenom princípe sálavého tepla, ktorý sa vyznačuje nízkymi energetickými nákladmi, nízkym vysušovaním a zachovaním chuti vypekaných výrobkov. Rúrkový systém, ktorý pece používajú je kvôli jednoduchosti najspoľahlivejší, bezporuchový a s nízkymi nárokmi na údržbu. Ekonomickosť pecí je možné zvýšiť dodaním energobloku, ktorým sa z pece získava para a teplo pre kysiareň, ohrev TUV a prípadne UK.

Etážové pece sú vybavené jednoduchými, poloautomatickými a automatickými sádzacími zariadeniami, ktoré uľahčujú prácu pri sádzaní a vyberaní výrobkov z pece a ich ďalšou manipuláciou.

Firma výrobnou kooperáciou so zahraničnými firmami rozširuje ponuku o pekárenské stroje, ako sú špirálové miešače cesta, múčne hospodárstvo, automatické linky na výrobu chleba, linky na jemné trvanlivé pečivá a iné stroje.

Tým, že firma AXA bakery systém spol. s r.o. Žilina je slovenská výrobná firma, nie je závislá na iných dodávateľoch resp. výrobcoch. Preto dokáže okrem iného poskytnúť zákazníkovi individuálny prístup, dobrú cenu, rýchly a profesionálny servis vrátane originálnych náhradných dielov

Zdieľať